Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Siz, kendi başınıza yürümeyi tercih edersiniz. Ancak aşık olduğunuz kişi bir Aslan kadınıysa, kendinizi değiştirmek zorunda kalacaksınız.

 

O, akıllı bir kadındır. Bu nedenle ona hiçbir şey öğretmeye gerek yoktur. Sizin gibi içe dönük bir erkeğin kendisi için, “zahmetli” olacağını hemen anlar. Sonra da kendisine aşık olmanıza izin vermez. Her şeye rağmen evlenirseniz, evi idare etmekten hoşlanacağını sanmayın. Zaten bugün hangi erkek bunu bekliyor ki?

 

O, daima yeniliklerin ve yeni tecrübeler edinmenin peşindedir. Kendini ruhsal ve fiziksel olarak canlı tutar ve siz Yengeç erkeği olarak ona nasıl ayak uyduracağınızı şaşırırsınız. Eğer bir Aslan kadınına âşıksanız, onun ve kendinizin hayat tarzını devamlı değiştirmeye hazır olmalısınız. Aksi halde size olan ilgisini kaybedecektir.

 

Aslan kadını severse, duygusal olduğu kadar fiziksel fedakârlıklarda da bulunur. O, tutkulu bir âşıktır ve duygusal birleşmenin tadını çıkarır. Burada tam anlamıyla bir alışverişten bahsedilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    • Kategori yok